Reklamácia a vrátenie

V prípade reklamácie alebo vrátenia tovaru nás môžete kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára alebo e-mailom na adrese info@hiprint.cz. Pre čo najjednoduchšie a najrýchlejšie vybavenie vašej požiadavky vám odporúčame, aby ste nás najskôr kontaktovali

Postup pri reklamácii:

  • Vyplňte, prosím, Reklamačný formulár (v prípade nevyplnenia formulára môže dôjsť ku komplikáciám pri vybavovaní reklamácie a tým k predĺženiu reklamačnej lehoty alebo v krajnom prípade k jej zamietnutiu), výrobok zabaľte a zašlite na adresu HiPrint.cz, P.O. Box 2, 602 00 Brno.
  • Ak bude výrobok opravený alebo vymenený, bude vám doručený rovnakým spôsobom, aký bol uvedený v objednávke (vrátane miest dodania).
    V prípade, že vám nevyhovuje, napíšte nám to do formulára alebo e-mailom.

Postup pri vrátení tovaru:

Máte právo vrátiť tovar do 14 dní od prevzatia zásielky. Aby bolo vrátenie akceptované, musíte nám do 14 dní oznámiť svoj úmysel odstúpiť od zmluvy a následne nám tovar bez zbytočného odkladu zaslať. Peniaze za tovar dostanete v súlade s našimi podmienkami na vami uvedený bankový účet do 14 dní od prijatia zásielky nami.

  • Prosím, kontaktujte nás a informujte nás o svojom zámere vrátiť výrobok
  • Vyplňte, prosím, formulár na vrátenie tovaru
  • Výrobok spolu s formulárom zabalte a zašlite na adresu HiPrint.cz, P.O. Box 2, 602 00 Brno. Upozorňujeme, že v prípade zaslania zásielky na dobierku ju neprijmeme. Peniaze vám budú zaslané na bankový účet po prijatí zásielky a po kontrole výrobku.

Ak máte akékoľvek otázky, môžete nás kontaktovať